Laboratorium weterynaryjne

 

Weterynaryjne laboratorium diagnostyczne to absolutna podstawa profilaktyki leczniczej dla zwierząt. Pozwala nam na błyskawiczne wykonanie badań i odpowiednią reakcję w problemach zdrowotnych pupila. Wykonane "od ręki" badania krwi pozwalają na trafną i szybką diagnozę problemów z funkcjonowaniem nerek, wątroby, czy wykrycie nieprawidłowego poziomu glukozy. To jednak jedynie przykład - badanie krwi u psa pomoże wykryć także inne choroby, np. tarczycy. Dzięki prostemu badaniu krwi możemy wykryć także występowanie patogenów odkleszczowych i w razie potrzeby podjąć leczenie. Wybierając dobre laboratorium możemy być spokojni o poprawność wyniku - personel zadba o wykorzystanie najtrafniejszych metod, sprawdzonych na badaniu próbek pochodzenia zwierzęcego.

​Zakres badań diagnostycznych w naszej przychodni

W naszej przychodni weterynaryjnej zadbaliśmy o nowoczesne zaplecze laboratoryjne, dzięki któremu możemy zdiagnozować Twojego pupila nawet na wczesnym etapie choroby i na bieżąco kontrolować postępy leczenia. Jeśli zajdzie potrzeba, na miejscu wykonujemy badania moczu i krwi: morfologię, biochemię oraz profil hormonalny i zakaźny. Możemy również przeprowadzić analizę mikroskopową rozmazów i zeskrobin. Pobranie materiału do badań może być wykonane przez zaufanego lekarza weterynarii, przy okazji wizyty w naszej klinice.

Posiadamy nowoczesne zaplecze laboratoryjne, które umożliwia wczesną diagnostykę procesów chorobowych oraz kontrolę postępów leczenia. Wykonujemy badania moczu i krwi: morfologia, biochemia oraz profil hormonalny i zakaźny. Przeprowadzamy także analizę mikroskopową rozmazów i zeskrobin.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi usługami.

laboratorium weterynaryjne
leki w laboratorium weterynaryjnym
laboratorium dla zwierząt
badania weterynaryjne
laboratorium
badania w laboratorium weterynaryjnym
Przychodnia weterynaryjna w Grodzisku Wlkp
Urządzenie Alpha Diagnostics